www.systemylokalizacyjne.pl

Systemy monitoringu pojazdów

System lokalizacji pojazdów, który produkujemy z powodzeniem już od kilkunastu lat, został wdrożony do ponad 450 tysięcy pojazdów. Od samego początku działalności naszego przedsiębiorstwa, klienci doskonale przyjmują stworzony przez nas system monitorowania pojazdów.

Monitoring gps zapewnia lokalizację Twoich pojazdów na żywo! W szybki oraz łatwy sposób możesz sprawdzić aktualne położenie samochodów. Lokalizacja gps skonstruowana jest tak, abyś mógł śledzić pojazdy z każdego urządzenia, która posiada dostęp do Internetu — może być to urządzenie takie jak: tablet, komputer czy smartfon.

Wystarczy, ze pobierzesz naszą aplikacje i możesz beż najmniejszych problemów korzystać z monitoringu pojazdów, dostępnych mapek oraz raportów, analiz czy rozmaitych wykresów — jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, zadzwoń do nas. Sprwadź szczegóły oferty na www.systemylokalizacyjne.pl

Lokalizacja pojazdów gps — lokalizuj, analizuj i oszczędzaj!

Korzystając z naszego systemu lokalizacji pojazdów masz nieograniczony dostęp do najnowszych map, które pokazują aktualne położenie Twoich pojazdów, możesz sprawdzić czas pracy kierowców, zużycie paliwa czy historię przejechanych tras — przy pomocy naszej aplikacji możesz szybko wygenerować raporty, które pozwolą ustalić Tobie jak funkcjonuje przedsiębiorstwo.

Dziennik pracy Twoich pojazdów dostępny jest na bieżąco w naszej aplikacji! Przy pomocy lokalizacji pojazdów mogą Państwo spokojnie ustalić gdzie i kiedy samochód miał przystanki oraz o jakiej godzinie doręczono towar czy wykonano zlecenie — dziennik pracy pokazuje wszelkie trasy Twoich kierowców nawet z kilku lat wstecz, dzięki temu możesz zawsze sprawdzić historię jazdy.

Monitoring pojazdów gps codziennie wysyła Tobie informacje oraz raporty, za pomocą których możesz w prosty sposób skontrolować czy kierowcy wywiązali się w pełni z powierzonych zleceń.

7

Lat doświadcczeń

12

pracowników czeka na zlecenie

2111

Zrealizowanych zleceń

21

Odwiedzonych krajów