Oferujemy Państwu niecodzienną usługę gps monitoringu dzieci oraz osób starszych — jest to rozwiązanie wręcz idealne dla osób, które chcą mieć pewność w jakim miejscu znajdują się aktualnie jego bliscy.

Lokalizacja gps osób starszych oraz dzieci to nowoczesne oraz skuteczne rozwiązanie, nadajnik gps jest niewielki oraz praktyczny, co czyni go niezwykle dyskretnym, jednak może zapewnić bezpieczeństwo Twoim bliskim.

Dzięki naszemu systemowi monitorowania dzieci oraz osób starszych możesz mieć stuprocentową pewność, że są one bezpieczne oraz w skuteczny i prosty sposób wyeliminować wszelkie zagrożenie.

Lokalizator w skuteczny sposób przyczynia się do zapobiegania zaginięciom Twoich bliskich, czy są to dzieci, osoby starsze czy też chore możesz być w pełni spokojny, gdyż posiadasz stały podgląd na miejsce położenia lokalizatora — dodatkowo wyposażyliśmy nasze urządzenie w pojemną baterię, która wystarczy na wiele godzin użytkowania.

Skontaktuj się z nami w celu zakupu naszych systemów lokalizacji pojazdów oraz osób — jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

7

Lat doświadcczeń

12

pracowników czeka na zlecenie

2111

Zrealizowanych zleceń

21

Odwiedzonych krajów