System monitorowania pojazdów daje możliwość podłączenia lokalizatora nawet samodzielnie — to nic trudnego! Lokalizator gps do samochodu możesz zainstalować do słupków akumulatora bądź poprzez urządzenie, które zasilane jest przez specjalny port OBD.

Sprawdź działanie naszego systemu i pobierz bezpłatną wersję demo Monitoring gps posiada również funkcję zarządzania flota, która pomaga dopilnować wszelkich terminów — mogą Państwo z powodzeniem sprawdzić daty serwisów oraz przeglądów wszystkich samochodów.

Dodatkowo każdemu z klientów proponujemy pakiet szkoleń oraz kursów, które wspomogą zarówno przedsiębiorcę jak i jego pracowników podczas korzystania z naszego systemu lokalizacji pojazdów — nauczymy Cię jak obsługiwać system i pokażemy wszystkie jego funkcje. Chciałbyś skonsultować się z jednym z naszych doświadczonych pracowników? Zadzwoń do nas na pewno rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Nasi eksperci pomogą Tobie wybrać najlepszy pakiet systemów monitorowania pojazdów — zaufaj nam.

Monitoring samochodów — wszystkie dane w zasięgu Twojej ręki!

Trudno trzymać kontrolę nad całą flotą samochodów i sprawdzać co dzieje się rzeczywiście podczas pokonywania trasy — brak kontroli może oznaczać wiele straconych okazji jak i niską produktywność czy zbędne koszty przedsiębiorstwa.

Dlatego możemy zaproponować Państwu monitoring gps, dzięki czemu będziesz miał codzienny wgląd w życie Twojej floty pojazdów. Przy pomocy lokalizacji gps zobaczysz jak radzą sobie Twoi kierowcy w trasie oraz jak ma się sytuacja w terenie, a to wszystko dzieje się na bieżąco, więc nie ominie Cię żadna ważna sprawa.

Poprzez monitoring pojazdów możesz znacznie poprawić obsługę klienta oraz efektywnie zarządzać pojazdami — poprzez nasz system możesz natychmiastowo reagować na każde wyzwania oraz wydarzenie.

7

Lat doświadcczeń

12

pracowników czeka na zlecenie

2111

Zrealizowanych zleceń

21

Odwiedzonych krajów